Warto zainwestować w reklamowe kalendarze...

Wszechstronna indywidualizacja, różnorodne kalendarze planszowe – plakatowe, trójdzielne, wieloplanszowe…

wizerunek dla każdego

Kalendarz jest dla nas wszystkim czymś więcej niż informacją jaki mamy dziś dzień lub informacją o bieżących wydarzeniach w naszej firmie czy życiu prywatnym. Kalendarze to również sposób na wypełnienie pustej ściany czy ozdobienie ich w taki czy inny sposób. Wzorów kalendarzy jest mnóstwo a ich nieskończoność polega na tym że każdy z nas indywidualnie może zaprojektować graficznie kalendarz i być jedynym posiadającym taki wzór. Kalendarze plakatowe potrafią idealnie wypełnić graficznie pusta przestrzeń a kalendarze planszowe, wieloplanszowe mogą służyć zaprojektowaniu własnego pokazu slajdów – co miesiąc nowy.

Kalendarze plakatowe vs Kalendarze planszowe

Te oba typy kalendarzy są bardzo podobne, występują w podobnych formatach i rozmiarach lecz różnią się trwałością i jakością. Kalendarze plakatowe mogą być jednak znacznie większe i są tańsze ze względu na miękki papier. Kalendarze planszowe są drukowane na znacznie sztywnym papierze, przez to też mają ograniczoną wielkości i są dużo droższe. Jednak w obu typach różnorodność formatów pozwala na swobodny wybór. W kalendarzach plakatowych możemy sobie pozwolić na wiele różnych projektów graficznych, często kalendarz to tylko wymówka a by umieścić sobie na ścianie jakiś fajny obrazek. Kalendarze planszowe są jednak dużo poważniejsze i pozwalają na powieszenie na gwoździu czy śrubce dzięki czemu można w każdej chwili je zdjąć. W kalendarzach plakatowych prawie zawsze trzeba kleić je lub montować na pineski, tak się dzieje ponieważ mało sztywny papier lubi się zwijać, Mimo tego że planszowe kalendarze plakatowe często mają wykończenie z metalowych blaszek to i tak się podwijają. Co jest lepsze? Dla każdego z nas różny typ będzie lepszy, w zależności od projektu, upodobań i potrzeb. Na kalendarzach planszowych zazwyczaj umieszcza się zdjęcia pod którymi jest umieszczony kalendarz który jest stosunkowo mały w kalendarzach plakatowych grafiką może być pokryte wszystko a nadruk kalendarz może znajdować się na grafice. Na pewno kalendarz plakatowy jest znacznie luźniejszą formą niż kalendarz planszowy. Oczywiście wybór jest indywidualną sprawą w dużym stopniu uzależnioną od finansów jak i potrzeb.

Kalendarze trójdzielne vs Kalendarze wieloplanszowe

Obie formy ukazywania daty są dość podobnymi metodami tylko jedna zdecydowanie idzie na estetykę i grafikę a druga na elegancje i profesjonalizm. Każda z metod ma swoje wady jak i zalety, w zależności od miejsca w którym dany kalendarz ma się ukazywać. Jeżeli jest to biuro to prawie zawsze kalendarze trójdzielne okażą się lepszym rozwiązaniem. Prawie zawsze ale nie zawsze, jeżeli nie potrzebujemy jakiegoś szczegółowego kalendarza to możemy iść bardziej w piękno i ozdobę biorąc kalendarze planszowe. Na kalendarzach wieloplanszowych możemy znaleźć wiele ciekawych zdjęć od zdjęć rowerowych, natury po kalendarze erotyczne. Oczywiście jeżeli to my zlecamy zamówienie to mamy wiele różnych wzorców i możemy dać własne zdjęcia na kalendarz, mogą być to jakieś zdjęcia związane z naszą działalności lub firma. Jeżeli chodzi o użytkowników domowych to rodzaj kalendarza w dużym stopniu zależy od charakteru. Ludzie poukładani i spokojnie mogą chcieć kalendarz trójdzielny który jest bardziej pookładany z mniejszą ilości grafiki i pozwala zanotować lub zaznaczyć jakieś ważne wydarzenia. Nawet najbardziej dopracowane graficznie kalendarze trójdzielne są w nią bardzo ubogie. Kalendarze planszowe, wieloplanszowe pozwalają na dużo więcej i świetnie nadają się do umieszczania zdjęć rodziny czy też ulubionych aktorów czy piosenkarzy. Różnorodność formatów i rodzajów papieru pozwala dobrać wiele opcji. Czy ma być to kalendarz ściski czy pokryty folią, wodoodporny czy też o jakimś ciekawym i niestandardowym kształcie - zawsze znajdziemy coś dla siebie.

Czy wiesz, że...
Kalendarze trójdzielne ścienne oferują dużą powierzchnię reklamową, dzięki czemu są narzędziem marketingowym, ponadto kalendarze trójdzielne to niezwykle funkcjonalny upominek dla klientów.
Artykuły - kalendarze reklamowe Korzystanie z kalendarzy trójdzielnych i książkowych a reklamowe własnej firmyCo wybrać do biura – kalendarze książkowe czy ścienne trójdzielne ścienne?Kto opracuje mój terminarz trójdzielny ścienny lub okładkę do kalendarza książkowego?Pilnie pożądany kalendarz reklamowy firmowy trójdzielny na ścianę!Dopasuj terminarz reklamowy książkowy właściwy do indywidualnych życzeńUżytkowanie z terminarzy trójdzielnych i książkowych a wyróżnianie własnej markiCałoroczny przyjaciel, czyli kalendarze trójdzielne i plakatowe w pracy Doświadczony przedstawiciel handlowy - kalendarze plakatowe Funkcjonalna Klasyka, czyli kalendarze trójdzielne w codziennej pracy Kalendarze plakatowe kontra kalendarze planszowe (wieloplanszowe) Kalendarze planszowe / wieloplanszowe u szczytu popularności Dobry prezent dla klienta, może kalendarze trójdzielne Kalendarze planszowe (plakatowe i trójdzielne) - różne funkcje Wszechstronna indywidualizacja, różnorodne kalendarze planszowe – plakatowe, trójdzielne, wieloplanszowe… Standardowe kalendarze ścienne – kalendarze trójdzielne i plakatowe - to niezły gadżet reklamowy Kalendarze trójdzielne jak i plakatowe z indywidualną grafiką mogą być niezłym wsparciem dla kampanii reklamowej produktu Trójdzielne kalendarze firmowe - różnorodność form i rozmiarów Dla pracownika dobry kalendarz książkowy a5 w formacie dziennymWybierz w oprawie skórzanej kalendarze książkoweZaplanuj czas pracy z podręcznym kalendarzem książkowymMody przemija a profesjonalne kalendarze książkowe funkcjonują
Projektowanie, ręka trzymająca ołówek, rysowanie żarówki